Komunikaty

UWAGA!

Dodano: 31.03.2020
W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii Koronawirusa, od dnia 30 marca 2020 r do odwołania, zmianie ulegają godziny otwarcia Urzędu Miasta i Gminy Lwówek. W tym okresie Urząd czynny będzie w godzinach od 800 do 1500.
Prosimy jednak, by ze względów bezpieczeństwa ograniczać do niezbędnej konieczności bezpośredni kontakt z urzędnikami, a sprawy załatwiać drogą telefoniczną (61 44 14 024) lub elektroniczną (email: urzad@lwowek.com.pl; ePUAP: /UMiGLwowek/skrytka; portal komunikacyjny: www.eurzad.lwowek.com.pl).
W sytuacji gdy wizyta w Urzędzie jest konieczna, prosimy zastosować następujące środki ostrożności.
Interesanci do Urzędu Miasta i Gminy w Lwówku wchodzą od strony ul. Ratuszowej (wejście główne). Wejście od parkingu  dla klientów będzie nieczynne.
 
WSZELKIE SPRAWY W URZĘDZIE ZAŁATWIAMY WYŁĄCZNIE POPRZEZ PUNKT OBSŁUGI PETENTÓW (STANOWISKO ZA SZYBĄ W HOLU URZĘDU).ZAKAZ PORUSZANIA SIĘ KLIENTÓW POZA HOLEM URZĘDU.
W HOLU URZĘDU MOŻE ZNAJDOWAĆ SIĘ MAKSYMALNIE DWÓCH KLIENTÓW. Więcej informacji w aktualnościach - w artykule „KORONAWIRUS - INFORMACJA NA TEMAT DZIAŁALNOŚCI UMiG LWÓWEK (8.00 - 15.00)”.
Dziś jest: Wtorek, 01-12-2020

Miasto i gmina Lwówek – Strona główna

Narzędzia i usługi

Najczęściej czytane