Dziś jest: Piątek, 17-09-2021

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności

30
11

Kolejni nauczyciele dyplomowani z gminy Lwówek

     W minione wakacje do grona nauczycieli dyplomowanych pracujących w placówkach oświatowych gminy Lwówek dołączyły cztery nauczycielki: Pani Elżbieta Kasprowicz z Zespołu Szkoły i Przedszkola w Brodach, Pani Izabella Stasinska z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Zębowie, Pani Iwona Heliasz z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Chmielinku i Pani Agnieszka Karge z Gimnazjum w Lwówku.
30
11

Lekcja historii zorganizowana z okazji 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej...

      18 września w sali M-GOK odbyła się niecodzienna lekcja historii zorganizowana z okazji 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Na zaproszenie dyrektora M-GOK Zbigniewa Torchały lokalny kolekcjoner militariów pan Piotr Wojciechowski przywiózł część swych zbiorów do tutejszego Domu Kultury.
30
11

Podsumowanie akcji „Wypoczynek letni dzieci i młodzieży z gminy...

      W realizacji zadania publicznego „Wypoczynek letni dzieci i młodzieży z gminy Lwówek” w roku 2009 udział wzięło 9 organizacji pozarządowych:
30
11

Nowi pracownicy samorządowi w gminie Lwówek

      30 września 2009 r. w Urzędzie Miasta i Gminy odbył się egzamin kończący służbę przygotowawczą dla osób po raz pierwszy podejmujących pracę na samorządowych stanowiskach urzędniczych.
30
11

15. Festyn Archeologiczny w Biskupinie - ZSP i P CHMIELINKO

ZSP i P CHMIELINKO
Dzieci z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Chmielinku wraz z rodzicami i nauczycielami uczestniczyły w 15. Festynie Archeologicznym w Biskupinie
30
11

Wakacje 2009 - ZSPiP Zębowo

      Wzorem lat ubiegłych podjęliśmy się organizacji letniego wypoczynku. Tym razem grupa uczniów ze szkoły w Zębowie i Posadowie oraz gimnazjum spędziła pięć dni w pobliskich Łężeczkach.
30
11

Uroczystość wręczenia Medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie"...

      W dniu 22 września 2009 r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Lwówku odbyła się uroczystość wręczenia Medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie"
30
11

BIEG BRONKA

      Szkoła Podstawowa w Chmielinku tradycyjnie już po raz kolejny wzięła udział w XXVIII Międzynarodowym Biegu Ulicznym im. Bronisława Malinowskiego, w którym łącznie wzięło udział ponad 4 tys. zawodników.
30
11

„Dzień Edukacji Narodowej w gminie Lwówek”

      14 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Urzędzie Miasta i Gminy w Lwówku odbyło się spotkanie przedstawicieli gminnych placówek oświatowych z Burmistrzem, Panem Rafałem Mroczkiewiczem, Przewodniczącym Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Zdrowia – Panem Zbigniewem Gawełkiem oraz Sekretarzem Gminy – Panem Maciejem Piechowiakiem.
30
11

Czwarty sezon Ligi Badmintona w Lwówku rozpoczęty

      W dniu 24 października 2009 r., w sobotę w hali OSiR w Lwówku odbyła się I runda zawodów inaugurująca Ligę Badmintona w sezonie 2009/2010. Wzorem lat poprzednich zawody te przygotowuje Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Brody wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lwówku. Jest to impreza cykliczna.