Dziś jest: Niedziela, 20-06-2021

Informacje

Narzędzia i usługi

Ośrodek Sportu i Rekracji

Halowa Liga Piłki Nożnej – Osir Lwówek Cup 2012/2013 - IX kolejka

  • 01-02-2013
 
 
HALOWA  LIGA  PIŁKI  NOŻNEJ  –  OSIR  LWÓWEK  CUP  2012/2013
IX kolejka – 26.01.2013r.
15.00 – Dorjan Lwówek – Den Agro Wytomyśl                      7 :  6 
15.50 – Błyskawica Pakosław – Dąb Bolewice                        5 :  5
16.40 – Grom Zębowo – Pol-Strautmann Lwówek                  5 :  8
17.30 – Radwansport Kuślin – Filmowa Lwówek                    4 :  3
18.20 – Sparta Brody – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl                  3 :  6
19.10 – Błaszyk Team Pniewy – Oldboje Lwówek                13 :  4                                          
 
 
TABELA PO VIII KOLEJCE
  1.Błaszyk Team Pniewy                          9    27  101 : 20
  2.Radwansport Kuślin                             9     24   75 : 33
  3.Pol-Strautmann Lwówek                      9     21   51 : 32
  4.Dorjan Lwówek                                    9     18   68 : 58
  5.Grom Zębowo                                       9     13   48 : 64
  6.Oldboje Lwówek                                  9     12   47 : 48
  7.Filmowa Lwówek                                 9     10   35 : 40
  8.Dąb Bolewice                                        9     10   43 : 56
  9.Bąki z Łąki Nowy Tomyśl                    9       9   27 : 72
10.Błyskawica Pakosław                            9       7   41 : 52
11.Den Agro Wytomyśl                             9       6   36 : 49
12.Sparta Brody                                         9       3   21 : 69
 
Klasyfikacja najskuteczniejszych strzelców bramek:
46 – Dmytro Koshakow(Błaszyk Team)
27 – Remigiusz Spychała(Radwansport)
24 – Łukasz Kolanko(Grom)
23 – Maciej Piechowiak(Dorjan)
19 – Mateusz Nowak(Pol-Strautmann)
17 – Arkadiusz Heliński(Radwansport)
15 – Mikołaj Szulc(Dorjan)
14 – Krzysztof Marchewka(Błaszyk Team),Dariusz Krzywiński(Filmowa)
12 – Hubert Jurgas(Oldboje),Marcin Knop(Błaszyk Team)
11 – Bartosz Horemski(Radwansport),Radosław Jenek(Grom)
10 – Damian Hała(Błyskawica),Maciej Świderski(Błaszyk Team),Błażej Kapelski(Den
        Agro)
  9 – Karol Jędrzejczak(Dąb),Łukasz Kapelski(Den Agro),Tomasz Maciejkowicz(Bąki),
        Sebastian Białek(Błyskawica)
  8 – Norbert Radecki(Oldboje), ,Hubert Chwalisz(Dorjan), Bartosz Światłowski(Oldboje),
        Jakub Kościukiewicz(Błaszyk Team),Jakub Werner(Radwansport),Daniel Kulus
        (Dorjan)
  7 – Sławek Słociński(Bąki),Mateusz Bąbelek(Pol-Strautmann),Piotr Beszterda(Sparta)
       
  6 – Patryk Wachowski(Pol-Strautmann),Sławomir Nykiel(Błyskawica),Krystian Komin
        (Błyskawica),Michał Dwornik(Bąki)
  5 – Błażej Kamiński(Pol-Strautmann),Michał Jaszczyk(Den Agro),Maciej Nowak(Błaszyk
        Team),Dominik Piosik(Dąb),Bartosz Knop(Błaszyk Team),Bartłomiej Dłużyński
        (Dąb),Dariusz Miczyński(Oldboje),Łukasz Kokociński(Pol-Strautmann)
  4 – Patryk Rau(Dorjan),Tomasz Piosik(Dąb),Bartosz Kulawiak(Radwansport),Wojciech
        Konieczny(Den Agro),Marcin Piosik(Dąb),Łukasz Światłowski(Oldboje),Tomasz
        Kupka(Błyskawica),Szymon Skrzypczak(Filmowa),Przemysław Swiderek(Sparta),       
        Patryk Nawrocki(Grom),Paweł Kasprowicz(Oldboje),Paweł Kapałka(Dąb),Dawid
        Kliszewski(Filmowa),Michał Kapelski(Den Agro),Piotr Skotarczyk(Dorjan),
        Michał Światłowski(Oldboje)
  3 – Piotr Chwirot(Filmowa),Hubert Jędrzejczak(Radwansport),Sebastian Zając(Grom),
        Tobiasz Golec(Sparta),Piotr Zdankiewicz(Filmowa),  Marcin Szofer(Dąb)
  2 – Bartosz Bolingier(Dąb),Michał Kamiński(Oldboje),Kamil Sieroń(Bąki),Daniel  
        Borkowski(Dorjan),Adam Wachoński(Filmowa),Bartosz Kulawiak(Radwansport),Patryk
        Nowacki(Błyskawica),Robert Lisek(Dąb),Robert Romanowski(Dąb),Adrian Łęcki 
        (Sparta),Partyk Pośieszny(Filmowa),Kamil Maciejewski(Dorjan),
        Arkadiusz Stawicki(Den Agro),Paweł Wachowski(Pol-Strautmann),Tomasz
        Rozynek(Pol-Strautmann),Jakub Borkowski(Pol-Strautmann),Piotr Kaczmarek(Dąb),
        Dawid Kardach(Bąki),Arkadiusz Górny(Grom)
  1 – Rafał Szaj(Radwansport),Marcin Stachowiak(Sparta),Dariusz Beszterda(Sparta),Marek  
        Kasperczak(Błaszyk Team),Michał Żołędziowski(Grom),Adrian Zieliński
        (Błyskawica), Łukasz Schalotte(Filmowa),Mirosław Kliszewski(Dorjan),Norbert
        Grześkowiak(Pol-Strautmann), Tomasz Magdziak(Błyskawica),
        Bogusz Marciniak(Filmowa),Jakub Białek(Błyskawica),Piotr Borowy(Pol-Strautmann),          
        Damian Borowy(Dąb),Paweł Kluge(Błyskawica),Łukasz  Mazgajski(Grom), Łukasz    
        Kaczmarek(Dorjan),Robert Spychała(Radwansport),Adam Bagrowisk(Filmowa),
        Wiesław  Bartkowiak(Sparta),Dariusz Poznański(Sparta),Adam Ratajczak(Den Agro),
        Marcin Kubicki(Pol-Strautmann)
       
 
Następna X kolejka – sobota – 2.02.2013r.
15.00 – Grom Zębowo – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl
15.50 – Błyskawica Pakosław – Pol-Strautmann Lwówek
16.40 – Sparta Brody – Oldboje Lwówek  
17.30 – Den Agro Wytomyśl – Dąb Bolewice
18.20 – Radwansport Kuślin – Dorjan Lwówek
19.10 – Filmowa Lwówek – Błaszyk Team Pniewy 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją