Dziś jest: Niedziela, 20-06-2021

Informacje

Narzędzia i usługi

Ośrodek Sportu i Rekracji

WYNIKI VI KOLEJKI LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OSIR LWÓWEK CUP 2013/2014

  • 07-01-2014
 
VI  Kolejka – 4.01.2014r.
Grom Zębowo  – Rakieta Głuponie                        5 :  6
Dąb Bolewice  – Błaszyk Team Pniewy                  5 : 13
 Bąki z Łąki Nowy Tomyśl – Sparta Brody              8 :  3
Miczka Team Lwówek – Den Agro Wytomyśl      2 :   5
Chłopaszki  ze Lwówka – Błyskawica Pakosław   8 :   4
Goltom Nowy Tomyśl – Filmowa Lwówek           8 :   0
 
TABELA
1.Błaszyk Team Pniewy                     6     18    57 : 22
2.Rakieta Głuponie                            6     15    54 :  21
3.ChłopaSzki ze Lwówka                   6     12     47 : 13
4.Goltom Nowy Tomyśl                    6     12     35 : 18
5.Den Agro Wytomyśl                       6     12     25 : 26
6.Bąki z Łąki Nowy Tomyśl               6     12     24 : 25
7.Miczka Team Lwówek                    6      7     29 : 23
8.Grom Zębowo                                  6      7     22 : 31
9.Filmowa Lwówek                            6     6     16 :  44
10.Błyskawica Pakosław                   6     3      26 : 37
11.Dąb Bolewice                                6    3      17 :  40
12.Sparta Brody                                 6    0       12 : 65
 
Klasyfikacja strzelców bramek:
23 bramek – Bartosz Horemski(Rakieta)
22 bramki – Dmytro Koshakov(Błaszyk Team)
13 bramek – Remigiusz Spychała(ChłopaSzki),
12 bramek - Krystian Łukaszyk(Goltom)
10 bramek - Michał Werbowy(Rakieta), Radosław Jenek(Grom)
9 bramek – Jakub Werner(ChłopaSzki)
8 bramek – Dariusz Miczyński(Miczka Team), Radosław Galas(Błaszyk Team),
7 bramek - Damian Hała(Błyskawica), Radek Gomuła (Rakieta), Bartłomiej Dłużyński (Dąb)
6 bramek – Kuba Kościukiewicz(ChłopaSzki), Krzysztof Marchewka (Błaszyk Team), Bartosz Knop
                     (Błaszyk Team), Sławomir Nykiel(Błyskawica), Łukasz Światłowski(Miczka Team),
                      Mikołaj Szulc(Den Agro),
5 bramek –  Filip Łuczak(Rakieta),Daniel Hajdukiewicz(Filmowa), Maciej Świderski (Błaszyk Team),
                      Michał Dwornik (Bąki ), Chubert Chwalisz (ChłopaSzki), Karol Osesiak (Goltom)
4 bramki – Patryk Zandecki(Rakieta),Michał Biskup(Miczka Team),Marcin Karłyk(ChłopaSzki),
                   Dawid Kliszewski  (Filmowa), Marcin Knop (Błaszyk Team), Tomasz Maciejkowicz (Bąki),
                   Patryk Rau (Bąki), Bartosz Nowaczyk (Goltom), Wojciech Konieczny (Den Agro)
3 bramki – Patryk Malke(Bąki),Łukasz Kolanko(Grom),Michał Marciniec (Goltom),Jakub
                   Kozber(Sparta),Tomasz Rozynek(Miczka Team),Hubert Jurgas(Miczka Team),Szymon
                   Stasiński(Goltom), Marcin Krok-Adamski(Błaszyk Team), Arkadiusz Górny(Grom),
                   Mirosław Kliszewski(Den  Agro),Łukasz Kandulski(Filmowa), Dominik Piosik(Dąb), Kamil
                  Sieroń (Bąki), Marcin Pilc (Grom), Błażej Kapelski (Den Agro), Łukasz Kapelski (Den Agro),
                  Michał Kapelski (Den Agro), Krystian Komin (Błyskawica )
2 bramki – Adrian Łęcki(Sparta),Grzegorz Andryszczyk (Goltom),Adrian Halasz(ChłopaSzki),Piotr
                  Kaczmarek(Dąb),Bogusz  Marciniak(ChłopaSzki), Bartosz Świtłowski(Miczka Team),Adam
                  Bagrowski(ChłopaSzki),Jakub Szuba(Błyskawica),Karol Zandecki(Rakieta),Paweł
                  Kluge(Błyskawica), Sebastian Zając (Grom), Paweł Kapałka (Dąb), Dariusz Beszterda   
                 (Sparta), Mateusz Hercog (Sparta), Dariusz Nowaczyk (Goltom), Łukasz Wiesiołek (Goltom),
                 Mateusz Hała (Błyskawica)
 
1 bramka – Adam Białek(Błyskawica),Sebastian Białek(Błyskawica),Jakub Bialik(Filmowa),
                   Damian Łuczak(Bąki),Kamil Olejniczak(Den Agro),Michał Światłowski(Miczka
                   Team),Grzegorz Stachowiak(Sparta),Mateusz Mrówka(Filmowa),Wiesław Bartkowiak
                  (Sparta),Mateusz Bąbelek(ChłopaSzki),Wojciech Wojtasiak(Bąki),Tomasz
                   Kamiński(Grom),Adrian Kozak(Dąb),Adam Kapałka(Dąb),Marcin Stachowiak(Sparta),Karol
                   Cyprowski(Miczka Team),Łukasz Kaczmarek (Goltom),Tomasz Puncewicz(Błaszyk
                  Team),Tomasz Koniczny(Den Agro),Sławomir Konieczny(Den Agro),  Robert
                   Kubiak(Rakieta),Paweł Smoczek(Rakieta),Patryk Piechota(Bąki),Jakub Białek
                   (Błyskawica),Mateusz Ratajski(Filmowa), Tomasz Piosik (Dąb), Mateusz Nowak
                  (ChłopaSzki), Marek Kasperczak (ChłopaSzki), Patryk Janeczek (Goltom)
 
Czerwone kartki – 2 – Łukasz Światłowski(Miczka Team) – pauza 30.11.2013, pauza 11.01.2014
                                 1 – Michał Marciniec(Goltom) – pauza 30.11.2013
                                 1 – Szymon Stachowiak(Sparta) – pauza 7.12.2013
                                 1 – Karol Zandecki(Rakieta) – pauza 14.12.2013
                                1 – Tomasz Puncewicz(Błaszyk Team) – pauza 4.01.2014
Żółte kartki – 2 – Piotr Chwirot(Filmowa),Adam Bagrowski(ChłopaSzki), Patryk Szlawski(Grom),
                        1 – Dawid Kardach(Bąki),Adrian Kozak(Dąb),Michał Światłowski(Miczka Team),
                              Michał Biskup(Miczka Team),Grzegorz Stachowiak(Sparta),Marcin Knop(Błaszyk
                              Team),Patryk Malke(Filmowa),Grzegorz Andraszczyk(Goltom),Henryk Pilc(Grom),
                              Mateusz Bąbelek(ChłopaSzki),Radosław Galas(Błaszyk Team),
                              Dawid Kliszewski(Filmowa),Michał Marciniec(Goltom), Krystian Komin(Błyskawica),
                              Halasz Adrian (ChłopaSzki), Radosław Gomuła (Rakieta)
 
VII Kolejka – 11.01.2014r.(sobota)
15.00 – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl – Błaszyk Team Pniewy
15.50 – Błyskawica Pakosław – Dąb Bolewice
16.40 – Rakieta Głuponie – Den Agro Wytomyśl
17.30 –  Miczka Team Lwówek – Filmowa Lwówek
18.20 – Sparta Brody – Grom Zębowo
19.10 – Goltom Nowy Tomyśl – ChłopaSzki ze Lwówka

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją