Dziś jest: Piątek, 18-06-2021

Informacje

Narzędzia i usługi

Ośrodek Sportu i Rekracji

Liga halowa OSIR Lwówek Cup 2014/2015 - wyniki po II kolejce

  • 05-12-2014
II kolejka – sobota – 29.11.2014 r.
Grom Zębowo – Kwiatkowski Lwówek                               17 : 0
Zenit Wytomyśl – Zjednoczeni Gminy Kuślin                     5 : 4
Pingwiny z PNT – Filmowa Lwówek                                     3 : 4
Chłopaszki ze Lwówka – Bąki z Łąki Nowy Tomyśl            11 : 6
Dąb Bolewice – Sala Karmazyn Brody                                  5 : 1
Błyskawica Pakosław – Błaszyk Team Kasacja Pniewy      2 : 19
 
 
TABELA
1.Błaszyk Team Kasacja Pniewy                          2       6        41 :   2
2.Grom Zębowo                                                     2       6        24 :   5
3.Chłopaszki ze Lwówka                                      2        6        20 :   8
4.Zenit Wytomyśl                                                  2       6         13 :   4
5. Filmowa Lwówek                                              2       6         13 :   5
6.Pingwiny z PNT Nowy Tomyśl                          2       3         5 :   5
7.Dąb Bolewice                                                      2       3         7 :   10
8.Bąki z Łąki Nowy Tomyśl                                   2       0         7 :   13
9.Zjednoczone Siły Gminy Kuślin                        2       0          6 :  14
10.Błyskawica Pakosław                                       2       0         7 :   26
11.Kwiatkowski Lwówek                                      2       0          0 :   25
12.Sala Karmazyn Brody                                       2       0          1 : 27
 
Klasyfikacja strzelców bramek
34 – Dmythro Koshakov( Błaszyk Team)
8 – Łukasz Kolanko
5 – Jakub Kościukiewicz (Chłopaszki), Kamil Sieroń (Bąki)
4 - Daniel Hajdukiewicz (Filmowa), Krystian Komin(Błyskawica), Marcin Pilc (Grom), Mateusz Nowak    
     (Chłopaszki),  Michał Kapelski (Zenit), Sebastian Zając (Grom)
3 – Adam Kapałka (Dąb), Marcin Karłyk (Chłopaszki), Bartosz Horemski (Chłopaszki), Wojciech
      Konieczny (Zenit), Mikołaj Szulc (Zenit), Patryk Szlawski (Grom)
2 – Radosław Jenek (Grom),,Michał Poznański(Zjednoczeni Kuślin),  Tomasz Konieczny(Zenit),                          
      Marcin Knop(Błaszyk Team), Patryk Pośpieszny(Filmowa),Mateusz Mrówka(Filmowa),
      Zbigniew Królik (Błaszyk), Jakub Werner (Chłopaszki), Szymon Kałek(Pingwiny), Arkadiusz Heliński
      (Zjednoczeni), Krzysztof Marchewka (Błaszyk team)                 
1 – Łukasz Piosik (Pingwiny),  Hubert Chwalisz (Chłopaszki),Bąbelek Mateusz (Chłopaszki), Karol
      Jędrzejczak (Dąb), Bartosz Matys (Dąb),Krzysztof Galas (Błaszyk Team),
      Błażej Kapelski (Zenit), Jakub Bialik (Filmowa), Artur Forysiak (Filmowa), Krystian
      Strymiński (Błyskawica),Damian Hała (Błyskawica), Sebastian Białek (Błyskawica), Robert
      Stachowiak (Sala Karmazyn), Bartłomiej Dłużyński (Dąb), Radosław Dziamski (Dąb), Michał Gucia
     (Bąki), Michał Dwornik (Bąki), Damian Pigla (Pingwiny), Sebastian Gołeczko (Pingwiny), Łukasz
      Kandulski (Filmowa), Piotr Chwirot (Filmowa), Mateusz Grześkowiak (Filmowa), Patryk Smoczyk
     (Zjednoczeni), Hubert Jędrzejczak ( Zjednoczeni), Sławomir Nykiel (Grom), Tomasz Kamiński
     (Grom)
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją